Praca / Posadzki przemysłowe Promis

grunt to posadzka
Pracowaliśmy dla:
  • Specjalista ds. posadzek przemysłowych (żywicznych)

  • Kierownik / Mistrz Warsztatu - Konstruktor

PROMIS P.Misiura Sp.J.

z siedzibą w Kraczkowej koło Rzeszowa – wykonawca posadzek przemysłowych w kraju i za granicą - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. posadzek przemysłowych (żywicznych)

Miejsce Pracy: Kraczkowa k. Rzeszowa

Zadania:

  1. Analiza i dobór technologii wykonywania posadzek w stosunku do potrzeb klienta
  2. Sporządzanie ofert, wycena, rozliczanie robót i kontrola kosztów realizowanych inwestycji
  3. Nadzór nad pracownikami i kierowanie procesem wykonywania posadzek żywicznych
  4. Zdobywanie informacji o nowych technologiach, stała współpraca z producentami żywic

Wymagania:

  1. Wykształcenie techniczne
  2. Prawo jazdy kat. B
  3. Język angielski biegle w mowie i piśmie

Cechy jakie powinien posiadać kandydat:

1.      Samodzielność w myśleniu i działaniu

2.      Zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość, logiczne myślenie, odpowiedzialność

3.      Szybkość i trafność podejmowania decyzji

4.      Umiejętność zdobywania i weryfikowania informacji

5.      Chęć rozwoju i nauki

Oferujemy:

1.      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

2.      Szkolenia i podwyższenie kalifikacji zawodowych

3.      Niezbędne narzędzia pracy

4.      Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy wysyłanie aplikacji (wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych) na adres:

lub
PROMIS P. Misiura Sp. J.
37-124 Kraczkowa 390a

Specjalistyczna firma posadzkarska Promis zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik Warsztatu - Mechanik

Miejsce pracy: Kraczkowa

Zakres zadań i odpowiedzialności:

- prace projektowo - koncepcyjne nowych maszyn

- nadzór nad bieżącymi naprawami

- nadzór nad przeglądami urządzeń i maszyn

- zarządzenie realizowanymi projektami na etapie produkcji

- zarządzanie podległymi pracownikami

- współpraca z innymi działami

- gromadzenie i zdobywanie wiedzy technologicznej

Wymagania:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- doświadczenia w kierowaniu zespołem pracowników

- odpowiedzialność, zaangażowanie,

- znajomość posługiwania się rysunkiem technicznym

- systematyczność, samodzielność

- chęć rozwoju i nauki

- dokładności, sumienności oraz rzetelności podczas wykonywanej pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- niezbędne narzędzia pracy

- możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy

- pracę w młodym zespole

- opieramy naszą działalność na współpracy i zasadach

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”