grunt to posadzka
Pracowaliśmy dla:
  • Specjalista ds. posadzek przemysłowych (żywicznych)

  • Złóż CV

PROMIS P.Misiura Sp.J.

z siedzibą w Kraczkowej koło Rzeszowa – wykonawca posadzek przemysłowych w kraju i za granicą - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. posadzek przemysłowych (żywicznych)

Miejsce Pracy: Kraczkowa k. Rzeszowa

Zadania:

  1. Analiza i dobór technologii wykonywania posadzek w stosunku do potrzeb klienta
  2. Sporządzanie ofert, wycena, rozliczanie robót i kontrola kosztów realizowanych inwestycji
  3. Nadzór nad pracownikami i kierowanie procesem wykonywania posadzek żywicznych
  4. Zdobywanie informacji o nowych technologiach, stała współpraca z producentami żywic

Wymagania:

  1. Wykształcenie techniczne
  2. Prawo jazdy kat. B
  3. Język angielski biegle w mowie i piśmie

Cechy jakie powinien posiadać kandydat:

1.      Samodzielność w myśleniu i działaniu

2.      Zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość, logiczne myślenie, odpowiedzialność

3.      Szybkość i trafność podejmowania decyzji

4.      Umiejętność zdobywania i weryfikowania informacji

5.      Chęć rozwoju i nauki

Oferujemy:

1.      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

2.      Szkolenia i podwyższenie kalifikacji zawodowych

3.      Niezbędne narzędzia pracy

4.      Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy wysyłanie aplikacji (wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych) na adres:

lub
PROMIS P. Misiura Sp. J.
37-124 Kraczkowa 390a

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną pracą w Firmie Promis P. Misiura Sp.j. prosimy o wypełnienie formularza lub wysyłanie aplikacji (wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych) na adres:

lub
PROMIS P.Misiura Sp. J.