Praca / Posadzki przemysłowe Promis

grunt to posadzka
Pracowaliśmy dla:
  • Asystent / Specjalista - precyzyjne pomiary w budownictwie

  • Brygadzista / specjalista obróbki mechanicznej posadzek

  • Posadzkarz

PROMIS P.Misiura Sp.J.

z siedzibą w Kraczkowej koło Rzeszowa – wykonawca posadzek przemysłowych od ponad 20 lat -zatrudni:

osobę do wykonywania precyzyjnych pomiarów równości posadzek oraz raportów pomiarowych

Zadania:

  1. pomiary specjalistycznym sprzętem wraz zdedykowanym oprogramowaniem - zapewniamy pełne przeszkolenie
  2. udział w rozwoju i tworzeniu urządzeń pomiarowych
  3. dbanie o sprzęt pomiarowy
  4. wykonywanie raportów pomiarowych
  5. pomiary wykonywane w budownictwie przemyslowym. Ciekawe realizacje w całej Polsce

Wymagania:

  1. nie jest wymagane doswiadczenie - wystarczy znajomość podstawowych zagadnień technicznych, biegła obsługa komputera
  2. minimalne zdolności techniczne oraz chęć do nauki
  3. prawo jazdy kat. B
  4. mile widziane podstawowe umiejetnosci geodezyjne

Zapewniamy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Wypłatę zawsze na czas
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie + premię + dodatki
  4. ubezpieczenie grupowe
  5. hotel i diety w delegacjach

Pracujmey na innowacyjnych urządzeniach ułatwiających pracę.

Praca pon-pt (weekendy i święta wolne)

Odwiedź nas na fb: https://www.facebook.com/Promis.posadzki

wyślij CV

lub
PROMIS P. Misiura Sp. J.
37-124 Kraczkowa 390a

zadzwoń: 696 483 464

BRYGADZISTA / specjalista obróbki mechanicznej posadzek

Zadania:

  1. szlifowanie, frezowanie, śrutowanie betonu
  2. obsługa precyzyjnego sprzętu pomiarowego
  3. precyzyjne równanie powierzchni
  4. nadzór nad pracami i odpowiedzialność za ich wykonanie pod względem jakości i terminowości
  5. podejmowanie samodzielnych decyzji w trakcie realizacji zleceń
  6. zarządzanie zespołem

Wymagania:

  1. dokładność
  2. prawo jazdy kat. B
  3. komunikatywność
  4. rzetelność
  5. zangażowanie

Zapewniamy:

  4. Firmową odzież roboczą
  5. ubezpieczenie grupowe
  6. dojazd na budowy
  7. hotel i diety w delegacjach

wyślij CV

lub

zadzwoń: 795 561 784

z siedzibą w Kraczkowej koło Rzeszowa – wykonawca posadzek przemysłowych  - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Posadzkarz

Zadania:

  1. Wykonywanie posadzek żywicznych

Wymagania:

  1. Zaangażowanie
  2. Umiejetnośc pracy w zespole
  3. Chęć do nauki
  4. Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski pon-pt

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie
  2. Wolne weekendy i święta
  3. System premiowy
  5. Organizacja dojazdów do pracy
  6. Umowa o Pracę

Osoby zainteresowane prosimy wysyłanie aplikacji (wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych) na adres:

lub

informacje telefoniczne:

795 561 784