grunt to posadzka
Pracowaliśmy dla:

Firma PROMIS wykonała ponad 7 000 m2 posadzek żywicznych dla firmy ASK - producenta z branży motoryzacyjnej. Nowe hale powstały w Wikowicach. Posadzka zostały wykonane zarówno w wersji standardowej jak i antyelektrostatycznej. 

Jak szybko podnieść standard posadzek w użytkowanym intensywnie obiekcie? Tak jak zrobiliśmy to w firmie z branży „automotive” SRG GLOBAL Sp. z o.o. w Bolesławcu. W ciągu kilku weekendów na początku tego roku, nie wpływając znacząco na pracę zakładu wykonaliśmy niemalże 6.000 m2 posadzek epoksydowych w standardzie wymaganym przez użytkownika (powierzchnie w dwóch kolorach).

W lutym 2018 roku we współpracy z generalny wykonawcą inwestycji (SKANSKA S.A.) wykonaliśmy posadzkę epoksydową w nowej hali należącej do firmy SAFRAN TRANSMISSION Sp. z o.o. w Sędziszowie Małopolskim. Tym razem jest to 1.150 m2 powierzchni. Poprzednio, w roku 2017 zrealizowaliśmy dla tego samego inwestora posadzki w nowym zakładzie o powierzchni około 5.800 m2.

W trakcie krótkiej przerwy w zakładzie produkcyjnym AMBRA S.A. w Woli Dużej wykonaliśmy różnego rodzaju prace związane z remontami lub modernizacją posadzek: zamontowaliśmy nowe wpusty i kanały odwodnienia liniowego, wykonaliśmy antypoślizgową posadzkę epoksydowo-kwarcową w jednej z fermentowni, oraz posadzkę poliuretanowo-cementową o dużej odporności chemicznej w magazynie środków chemicznych.

Wieloletnia współpraca z firmą KOELNER przy realizacji posadzek betonowych i żywicznych w halach w Łańcucie zaowocowała wyborem naszej firmy do prac posadzkarskich w zakładzie we Wrocławiu. Jesteśmy w trakcie remontu posadzki o powierzchni około 3 000 m2 (posadzka żywiczna) oraz zakończyliśmy realizację posadzki betonowej w hali magazynowej o powierzchni około 1 000 m2.

Firma PROMIS wykonała gruntowną renowację fragmentu posadzki w hali magazynowej w Stalowej Woli dla firmy AXTONE, która jest wiodącym producentem sprężyn dla sektora kolejowego. Wykonano nowy podkład betonowy oraz posadzkę epoksydowo-kwarcową zacieraną mechanicznie, wzbogaconą domieszką korundu.


Współpracujemy z: